+

פידבקים

ביקרנו עם כל המשפחה ב- Ninja Star. WOW! אפילו לא חשבתי שיכול להיות שמח כל כך! הילדים אהבו את המגלשות ובריכות הכדורים, ואנחנו די והתר קפצנו על טרמפולינות. מרגש ביותר!

ולאד

הבוס ביקש למצוא מקום בלתי-רגיל לערב חברה. פארק השעשועים Ninja Star – מה יכול להיות בלתי-רגיל יותר? כך חשבתי ולא טעיתי. כולם היו מרוצים עד הגג! כל כך הרבה טרמפולינות, מגלשות, מכשולי חבלים השונים – קווסט של ממש! נורא נהנינו!

קתרין

מהיום פארק השעשועים Ninja Star – זהו מקום הבילוי הקבוע של המשפחה שלנו! הגענו לכאן פעם עם שלושת הילדים שלנו ומייד הבנו שנחזור ונשוב. יש כאן מגרש מיוחד לילדים עם כל מיני צעצועים ופעילויות, ואנחנו יכולנו לנוח מיט. זה פשוט קוּל! מקום מצוין וגם משגיחים על הילדים

אלינה

חגגנו יום הולדת לילדה. היא בת 5 ורצינו משהו צבעוני ושמח באמת. פארק השעשועים Ninja Star – זה בדיוק מה שצריך! הילדים לא הפסיקו להתלהב! בטח! כל כך הרבה מתקנים. כולנו אהבנו במיוחד את בריכת הכדורים היבשה – שם אפשר לצלול, לקפוץ, לזרוק כדורים אחד על השני ולעשות רעש! מאז כל סופשבוע אנחנו שם. החגיגה לא נגמרת!

שרה

החלטנו יחד עם החבר'ה לשחק כדורסל. מישהו הציע לנסות את פארק השעשועים Ninja Star – יש שם אחלה מגרש למחשק עם הטבעת... על הטרמפולינות! מעולם לא נהניתי כל כך! אתה פשוט עף באוויר! הטבעה כשאתה עף – זאת תחושה מדהימה! עכשיו גם אחי הקטן מת על כדורסל, והוא ממש לא גבוה

מקסים

אשדוד, אזור תעשייה עד הלום קניון בימול, קומה 2

Developer by G Partner

All rights reserved. Ninja Star © 2019 - 2020